מדיניות החזרות

החלפות והחזרות

ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר אצל הלקוח – או תוך 14 ימים מיום קבלת מסמך בכתב המפרט את פרטי העסקה (לפי המאוחר) ( מידע מורחב ומפורט בתקנון האתר)– בצירוף חשבונית קניה או סרט קופה או פתק החלפה (או כל הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה) ,החלפת או החזרת מוצר כאמור, תתאפשר רק ביחס למוצרים:

ניתן להחזיר פריטים באריזתם המקורית בלבד.

לא ניתן להחזיר פריטים שנרכשו במבצעי סוף עונה.

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה (סט מצעים, למשל), אלא את הערכה כולה.

 לא נפגמו ושלא נעשה בהם שימוש. תקנות הגנת הצרכן אינן חלות על החלפה / החזרה של כריות שינה.

דמי ביטול- לימונז מרקטינג בע"מ’ שומרת לעצמה את הזכות לגבות דמי ביטול בשיעור 5% מסכום הרכישה של המוצר או 100 ₪ (הנמוך מבין השניים).

אופן החזרת והחלפת מוצרים

החזרה/ החלפה באמצעות שליח – לשם כך עליך להודיע לנו על רצונך בכך, דרך האתר אובמייל: info@cottonbox.co.il , בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, ולאחר קבלת אישור מטעמנו , עליך להחזיר את המוצר באמצעות שליח לכתובתנו .

זיכוי עבור ביטול עסקה:

החזר כספי ייעשה באמצעות זיכוי כספי שיועבר לכרטיס האשראי או לאמצעי התשלום בו בוצעה ההזמנה או שיינתן כזיכוי לחשבון הלקוח (קרדיט) לרכישה באתר, בהתאם לבחירת הלקוח במסגרת הליך ביטול העסקה. ההחזר הכספי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). מידע מפורט ומורחב בתקנון האתר.

לאן אתה הולך

קבל 20% הנחה